“Liepaja Music Orchestra”
jeb LMO !


 

 

Viena no raksturīgākajām kvalitātēm trompetista, pedagoga un aranžētāja Jāņa Ivuškāna radošajā darbībā līdz šim bijusi lielu mērķu uzstādīšana muzikālo projektu iecerēs un atklāta nebaidīšanās uzsākt jaunas iniciatīvas “pilnīgi tukšās vietās”.  Tā nu mūziķis turpina iesākto, šobrīd piesakot jaunu muzikālo sastāvu – “Liepaja Music Orchestra” jeb LMO!

“Liepaja Music Orchestra” ir kā likumsakarīga pēctecība “Melngaiļskolas Bigbendam”, kurš tika izveidots 2013. gada septembrī un līdz 2019. gada beigām to vadīja Jānis Ivuškāns. Savā pastāvēšanas laikā bigbends izcīnījis godalgotas vietas starptautiskos konkursos Vācijā, Šveicē, Beļģijā, Lietuvā, Polijā, Latvijā un spēja sevi pierādīt kā konkurētspējīgu un vērā ņemamu jauno mūziķu sastāvu profesionālās mūzikas vidē. 

Sešu gadu laikā klausītāju vērtējumam tika nodotas daudzas koncertu programmas, tostarp kopā ar Raimondu Paulu, Emīlu Balceri, Jāni Stībeli, Ralfu Eilandu, Andri Ērgli un citiem Latvijas māksliniekiem, kā arī pasaules džeza mūzikas vidē atzītiem mūziķiem –  trompetistiem Adamu Rapu, Konstantīnu Jemeljānovu, basģitāristu Bilu Bodini, dziedātāju Betu Andersenu, saksofonistu Džonatanu Lindhorstu, ģitāristu Eranu Har Evenu u.c.

Tāpēc “Melngaiļskolas bigbenda” izveides vēsturiskajam autoram Jānim Ivuškānam aizvien dzīvojot vīzijā par profesionālu mūziķu sastāva vienību, tā vadību un regulāru dalību dažādu muzikālo žanru un projektu ietvaros, tiek pieteikts “Liepaja Music Orchestra”, kurš darbosies organizācijas “Liepaja Music” paspārnē ! 

Jaunais orķestris gan idejiskā, gan tematiski nolasāmajā Liepaja Music – Liepaja Music Orchestra kopsakarībā arī turpmāk dosies līdzšinēji iesāktajā virzienā, klausītājiem piedāvājot vērienīgus populārās mūzikas, džeza un sadarbības projektu koncertus ar Latvijas vidē un ārzemēs dzīvojošiem māksliniekiem!

Plašāk par “Liepāja Music Orchestra” (LMO) aktivitātēm un koncertiem turpmāk  uzzināsi sekojot līdzi jaunumiem sociālo kontu, vai mājaslapas KONCERTI UN PASĀKUMI un JAUNUMI sadaļās.

Tiekamies  LMO koncertos klātienē! 

Close Menu