Aicinām tvert vasaras noskaņas brīvdienu piedāvājumā – “Sajūtu viļņi Liepājā”!

Organizācija “Liepaja Music” sadarbībā ar Liepājas uzņēmējiem no jūlija līdz augustam aicina izbaudīt nebijušu brīvdienu piedāvājumu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem – “Sajūtu viļņi Liepājā”.

Šī vasaras pasākumu kopa sastāvēs no četrām, dažāda rakstura pilsētas iepazīšanas, atpūtas un izklaides norisēm, kuru laikā piedzīvot vēl nebijušas sajūtas un pieredzi starp debesīm un diviem krastiem, tieši Liepājas ezerā.

Kā pirmā piedāvājuma sadaļa ir izbrauciens ar katamarānu un izzinoši radoša ekskursija bērniem kopā ar vecākiem – KAS MĀJO LIEPĀJAS EZERĀ? Otrā – LIEPĀJA GARŠU SAJŪTĀS piedāvās izmeklēti izsmalcinātu gastronomiskā baudījuma pieredzi no labākajiem pilsētas restorāniem – piecu lielisku vakaru ietvaros. Trešā ir klausītāju iemīļotie “LIEPAJA LAKE MUSIC” koncerti uz ūdens, piedaloties pašmāju popularitāti un atpazīstamību ieguvušiem mūziķiem. Savukārt ceturtā LIEPĀJA LAIMES SAJŪTĀS piedāvās izbaudīt kvalitatīvu atpūtu mājīgākajās Liepājas viesnīcās, izmantojot tikai “Sajūtu viļņi Liepājā” īpaši izdevīgo cenu piedāvājumu.

Ar plašāku informāciju par ikvienu no četrām piedāvājuma sadaļām iespējams iepazīties un biļetes iegādāties: ŠEIT

Kā arī jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tālr: +371 26470868.

“Sajūtu viļņi Liepājā” norisi atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldība.

Izbaudām vasaru un tiksimies “Sajūtu viļņos Liepājā“ !