Aprīļa pasākumu afiša

PEGAZA PAGALMA viesistaba
Kuršu iela 20, Liepāja
Aprīļa pasākumu afiša

11.aprīlis plkst. 20:00 – Džeza mūzikas vakars ar franču vibrofonistu Felix Robin, trompetistu Jāni Ivuškānu, ģitāristu Jāni Pastaru, sitaminstrumentālistu Andri Buiķi un basistu Mārtiņu Zālīti. Ieejas biļetes maksa 5,00 EUR.

15.aprīlis plkst. 20:00 – Dzīvās mūzikas vakars ar dziedātāju Klintu Iviku Erdmani un ģitāristu Egonu Kronbergu, kuri izpildīs gan pazīstamas, gan mazāk zināmas blues, funk un soul dziesmu kaverversijas. Ieejas biļetes maksa 5,00 EUR.

16.aprīlis plkst. 19:00 – Koncertprogramma “Spāniski…” Aktrises, dziedātājas Karīnas Tatarinovas un ģitārista Mika Akota muzikālos priekšnesumus papildinās stāsti par spāņu vīniem, kā arī to degustācija. Ieejas biļetes maksa 20,00 EUR.

18.aprīlis plkst. 20:00 – Jauniešu džeza vakars kopā ar dziedātāju, pianisti Dārtu Krūzi, ģitāristu Kristapu Vītolu-Vītoliņu, sitaminstrumentālistu Rūdolfu Kolertu un basģitāristi Mariju Rebčinsku. Ieejas biļetes maksa 5,00 EUR.

19.aprīlis plkst. 19:00 – Sarunas par kino un dzīvi “ĀRPUS KADRA”. Pieredzē un stāstos dalīsies latviešu kinofilmas “Mirāža” viens no galvenās lomas atveidotājiem – aktieris Mārtiņš Vilsons. Pasākumu vadīs Maija Kalniņa, būs skatāmi fragmenti no kinofilmas, par muzikālo noformējumu gādās saksofonists Edgars Jānis Kārkliņš un pianists Normunds Kalniņš. Ieejas biļetes maksa 15,00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 10,00 EUR.

25.aprīlis plkst. 20:00 – Džeza mūzikas vakars ar Argentīnā dzimušo ģitāristu Ramiro Olaciregui, trompetistu Jāni Ivuškānu, basa meistaru Mārtiņu Zālīti un sitaminstrumentu pavēlnieku Andri Buiķi. Ieejas biļetes maksa 5,00 EUR.

30.aprīlis plkst. 18:00 – Izrāde “Viss par sievietēm”. Liepājas Neatkarīgais Teātris ļaus kopīgi papriecāties par visu, ko sevī ietver vārds “Sieviete”. Izrādē piedalās aktrises Ginta Pērkone, Gunta Liniņa, Kristīne Šokoleja-Šokolaite, Inese Indriksone, Nora Pakalnišķe, Ildze Matute. Režisors Varis Siliņš. Ieejas biļetes maksa 6,00 EUR.

Biļetes pieejamas:

  • Internetāliepajamusic.lv/shop/
  • Pegaza Pagalmā – darba dienās un sestdienās 15:00-19:00, iepriekš vienojoties pa tālruni 26470868