Ar koncertu “Muzikālais soiree Maras muižā” tiks uzsākts pasākumu cikls “MARKABE”

Ar VKKF Latvijas valsts mežu Kurzemes kultūras programmas finansiālu atbalstu tiek uzsākts kultūrvēsturiski izzinošs pasākumu cikls “MARKABE”, kurš norisināsies divās unikālās Kurzemes vietās – Maras un Kabiles muižās.

Pirmais cikla pasākums notiks 4. jūlijā plkst. 19:00 Maras muižā ar vijolnieces Annijas Endijas Kolertas un ģitārista Mika Akota piedalīšanos. Mūziķu izpildījumā skanēs Šūberta, Bartoka, Debisī, Pjacollas un Villa Lobosa skaņdarbi.

Pirms un pēc muzikālā kamermūzikas priekšnesuma pasākuma apmeklētājiem būs iespēja aplūkot nesen restaurēto Maras muižu, kas atrodas Turlavas pagastā, Kuldīgas novadā. Muižas kungu pils ir celta 1750. gadā kā tipiska baroka ēka un ir viena no saglabātajām Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma liecībām. Savukārt, paralēli vēsturiskā mantojuma aplūkošanai un iepazīšanai, ikviens pasākuma apmeklētājs varēs baudīt arī muzikālo noformējumu vijolnieces Annijas Endijas Kolertas un ģitārista Mika Akota izpildījumā.

Pasākuma dalības maksa apmeklētājiem – 10.00EUR apmērā ar iepriekšējo pieteikšanos zvanot pa tālr. +371 26376974 (vietu skaits ierobežots).

Plašāk lasi: ŠEIT