Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Liepāja Lake Music ar grupu Sudden Lights

31. jūlijs, 2021 19:00 23:00

Liepāja Lake Music ar grupu Sudden Lights. Tā ir muzikāli romantiska vakara noskaņa, baudot labu mūziku un nesteidzīgu atpūtu pie dabas.

Grupas Sudden Lights pašu rakstītajā mūzikā dominē poproka stilistika, kas papildināta ar nedaudz alternatīvu noskaņu. Lipīgas, viegli dejojamas melodijas, dažkārt pa kādai dvēseliski melanholiskai notij, kā arī jaunības degsme raksturo grupas skanējumu. Grupas enerģiskie mūziķi uz skatuves kopā spēlē jau 8 gadus.

Kopš dibināšanas grupa ir izdevusi 2 albumus – “Priekšpilsētas” (2017) un “Vislabāk ir tur, kur manis nav” (2019). Pirmais albums saņēma Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” nomināciju kategorijā gada debija. Izdoti arī vairāki singli, kas iekļuvuši radio staciju pastāvīgajās rotācijās, piemēram, “Priekšpilsētas valsis”, “Just fine”, “Negribu piezemēties” un citi. 2020. gada veiksmīgākais hits “Haosā” tapis sadarbībā ar klausītāju iemīļoto grupu Astro’n’out. “Haosā” radio topu virsotnēs atradās vismaz pusgadu un saņēma augstāko apbalvojumu latviešu popmūzikā “Zelta mikrofons” kā gada radiohits. 2019. gadā puiši bija kā iesildītājgrupa “Prāta Vētras” tūres “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” koncertos visā Latvijā, uzstājoties klausītāju tūkstošiem.

Pasākuma apmeklētājiem ir iespēja baudīt  koncertu ūdens transporta līdzekļos – ērtos, 16 vietīgos plostos, tradicionālās trīsvietīgās laivās un uz mūsdienīgajiem SUP dēļiem, vai iegādāties biļeti sēdvietu sektorā uz salas, ko ieskauj Liepājas ezera ūdeņi. Tāpat, pasākumu ir iespēja baudīt, izmantojot savu personīgo ūdens transporta līdzekli (laivu, SUP dēli u.c.).

Pirms vakara  koncerta sākšanās un tā laikā nodrošinām iespēju atpūsties nesteidzīgā atmosfērā piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”, iegādājoties vasarīgus un atspirdzinošus kokteiļus un dzērienus, kā arī dažādu veidu uzkodas un ēdienus no atraktīvajiem Liepājas uzņēmējiem – Woodstock, Grēēks u.c.

Pasākuma apmeklētāju ērtībai piedāvājam transfēra autobusu no Liepājas centra (koncertzāles “Lielais dzintars” stāvlaukuma) plkst. 18:00 un 18:30, kā arī pēc pasākuma plkst. 23:00. Ja izlemsiet ierasties ar savu automašīnu, tad vadieties pēc koordinātēm: https://waze.com/ul/hu6ncxe8nn

Informējam, ka ir pieejams stāvlaukums automašīnām.

Ieeja uz Liepāja Lake Music pasākumu ar grupu Sudden Lights sākot no plkst. 18:00 piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”. Pasākuma teritorijā ienest savus dzērienus un ēdienus nav atļauts.

Piedzīvojumu parks “Austrumu forts”

Liepāja, Latvija
View Venue Website