Fotoreportāža: Liepāja Lake Music ciklu atklāj “Sudden Lights” !

20210731_SuddenLight_047
Foto: OHM.lv

Informējam, ka nedēļas nogalē Liepājas ezera piedzīvojumu parkā “Austrumu forts” notika pirmais no šīs vasaras “Liepāja Lake Music” koncertiem. Šogad koncertciklu atklāja enerģiskā puišu grupa “Sudden Lights” un dziedātāja ANNNA.

Grupa “Sudden Lights” ceļā uz pasākuma norises vietu pievienojās “Meet & Greet” busiņam kopā ar saviem kvēlākajiem faniem, koncertā priecēja ar klausītāju mīļākajām dziesmām, kamēr “Liepāja Lake Music” apmeklētāji vakara noskaņu tvēra skatītāju sektoros uz salas, SUP dēļos, plostos un laivās.

“Talantīgie “Sudden Lights” un ANNNA bija pirmie, kas atklāja ne vien šīs vasaras Liepāja Lake Music koncertciklu, bet bija arī paši pirmie, kuri ieskandināja jauno koncertu norises vietu, Liepājas ezera salu, piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”,” stāsta Irita Kalēja, “Liepāja Lake Music” projektu vadītāja. “Cilvēki novērtē iespēju klausīties kvalitatīvu mūziku neparastā vietā ar mierpilnu dabas atmosfēru – bija aizņemtas visas iespējamās sēdvietas.”

Koncertu apmeklēja arī literatūrzinātniece Zanda Gūtmane, kura par notikumu saka: “Jaunā norises vieta piedāvā ne tikai baudīt labu mūziku brīvā dabā, bet plašākam apmeklētāju lokam ļauj iepazīt Liepājas vidi, kas ar gadiem kļūst arvien sakoptāka. “Sudden Lights” brīnišķīgā mūzika ir īpaši piemērota mierīgajai šīs vides atmosfērai. Austrumu fortos noskaņa ir atkal citāda salīdzinājumā ar iepriekšējo norises vietu – intīmāka, noslēgtāka. Bet kopumā bija patīkami, ērti – skaists vasaras vakara baudījums.”

Šovasar Liepājas ezera ūdeņos paredzēti vēl divi koncerti. 14. augustā uzstāsies spēcīgās balss īpašniece Samanta Tīna kopā ar “Liepaja Music Orchestra” un mūziķi Jāni Ivuškānu, kurš dziedātājas dziesmām piešķirs vēl bagātīgāku skanējumu. Savukārt 29. augustā mūzikas pazinējus uzrunās profesionālu mūziķu apvienība, kurā kopā muzicēs akordeonists Artūrs Noviks, vijolniece Annija Endija Kolerta, trompetists Jānis Ivuškāns, taustiņinstrumentālists Ritvars Garoza, kontrabasists Mārtiņš Zālīte un sitaminstrumentālists Pauls Ķierpe. Koncertu “Iegriez tango ezerā” novērtēs tie, kam sirdij tuva Astora Pjacollas (Astor Piazzolla) un citu autoru argentīniski temperamentīgā mūzika un instrumentālie skaņdarbi.