Liepāja Lake Music – koncerts “Iegriez tango ezerā”. Tā ir muzikāli romantiska vakara noskaņa, baudot labu mūziku un nesteidzīgu atpūtu pie dabas.

Temperamentīgi argentīniskos Astora Pjacollas, Ričarda Galjāno, Jāņa Ivuškāna un Tāļa Matīsa skaņdarbus tango ritmos akadēmiskās un džeza mūzikas mīļotājiem atskaņos akordeonists Artūrs Noviks, vijolniece Annija Endija Kolerta, trompetists Jānis Ivuškāns, taustiņinstrumentālists Ritvars Garoza, kontrabasists Mārtiņš Zālīte un sitaminstrumentālists Pauls Ķierpe.

Koncerta solists akordeonists Artūrs Noviks saka: “Arī mani šī mūzika paņem līdz sirds dziļumiem… Pjacolla vienmēr ļauj izpausties pašam mūziķim, jo tas, kā viņš raksta, bieži vien ir tikai skelets, karkass, kuru interprets pats var aizpildīt un būvēt, papildinot ar improvizāciju un savu radošo izpausmi, kurai atvēlēta liela vieta.”

Pasākuma apmeklētājiem ir iespēja baudīt  koncertu ūdens transporta līdzekļos – ērtos, 16 vietīgos plostos, tradicionālās trīsvietīgās laivās un uz mūsdienīgajiem SUP dēļiem, vai iegādāties biļeti sēdvietu sektorā uz salas, ko ieskauj Liepājas ezera ūdeņi. Tāpat, pasākumu ir iespēja baudīt, izmantojot savu personīgo ūdens transporta līdzekli (laivu, SUP dēli u.c.).

Ieeja piedzīvojumu parkā “Austrumu forts” no plkst. 15:00. Pirms vakara  koncerta sākšanās un tā laikā nodrošinām iespēju atpūsties nesteidzīgā atmosfērā piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”, iegādājoties vasarīgus un atspirdzinošus kokteiļus un dzērienus, kā arī dažādu veidu uzkodas un ēdienus no atraktīvajiem Liepājas uzņēmējiem – WOOD STOCK gastrobārs, Grēēks u.c.

Pasākuma apmeklētāju ērtībai piedāvājam transfēra autobusu no Liepājas centra (koncertzāles “Lielais dzintars” stāvlaukuma) plkst. 18:00 un 18:30, kā arī pēc pasākuma plkst. 23:00. Ja Jūs vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu reģistrēt izbraukšanas laiku un personu skaitu, rakstot uz epastu: info@liepajamusic.lv

Ja izlemsiet ierasties ar savu automašīnu, tad vadieties pēc koordinātēm: https://waze.com/ul/hu6ncxe8nn

Informējam, ka ir pieejams stāvlaukums automašīnām.
Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking “Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.

Ieejas biļete uz salas (koncerts “Iegriez tango ezerā”)

2021. gada 29. augustā, plkst. 18:00. Ieeja uz Liepāja Lake Music pasākumu, sākot no plkst. 15:00 piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”. Pasākuma teritorijā ienest savus dzērienus un ēdienus nav atļauts.10,00

Unlimited