Jūnija pasākumu afiša

PEGAZA PAGALMA viesistaba
Kuršu iela 20, Liepāja
Jūnija pasākumu afiša

9.jūnijs, Plkst. 20:00 Make Like a Tree – Sergey Onischenko
“Make Like a Tree” ir ceļojumu esence, kas izteikta mūzikā un fotogrāfijā. To radījis Sergey Onischenko – mākslinieks no Ukrainas, kurš apceļo pasauli un izplata savas indie-folk melodijas kopā ar minimālistiskām ainavu fotogrāfijām, kas uzņemtas visdažādākajās vietās viņa ceļojumu laikā.

10.jūnijs, Plkst. 20:00 Grupas ERIDANA koncerts
ERIDANA izpildīs programmu, kurā būs dzirdamas grupas oriģinālkompozīcijas no jaunākā albuma “Tagad, šeit un tūlīt”, kā arī dziesmas, kuras jau iekļautas vairāku radio staciju rotācijā.

16.jūnijs, Plkst. 20:00 Liepājas Neatkarīgā teātra izrāde – Egīls Šņore “TRIJATĀ”
Stāsts par jūtām, sajūtām, dzīvi un aiziešanu. Par iespējamību vai neiespējamību dzīvot trijatā – ar atmiņām. To savieno un pavada visiem iemīļotā ansambļa EOLIKA mūzika.

17.jūnijs, Plkst. 20:00 Rock’n’Roll grupas KEKSI koncerts
Viena no Baltijā senākajam un zināmākajām rock’n’roll un rock’a’billy žanra grupām KEKSI atdzīvinās deju grīdu un sniegs fantastisku dzīvesprieka devu.

18.jūnijs, Plkst.18:00 Brīvdabas izrāde visai ģimenei “Sirēnas dziesma”
Ir daudz nostāstu par Sirēnas dziesmu un to, ko tā sola. Iespēja doties neaizmirstamā, sirdi plosošā kruīzā – visaizraujošākās izklaides, neticamākie stāsti, spīdīgākie spīguļi! Un vakara kulminācija – Sirēnas dziesma!

30.jūnijs, Plkst.20:00 Valtera Pūces un Daiņa Teņa koncerts
Valters Pūce un Dainis Tenis izpildīs mūziku no koncertprogrammām – “Radīts Latvijā ” un “Bez elektrības!”. Koncertā izskanēs tādi iemīļoti skaņdarbi kā Mārtiņa Brauna “Dvēselīte”, Zigmara Liepiņa “Kvazimodo dziedājums”, Ludoviko Einaudi “Una Mattina” u.c., kā arī vairāki mākslinieku pirmatskaņojumi.

Biļetes pieejamas visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā, kā arī pie ieejas pasākumā.