Koncertcikla “Liepaja Lake Music” sezonu uzsāks ģitārists Mārcis Auziņš

Vasaras koncertcikla “Liepaja Lake Music” sezonas atklāšana norisināsies 5. jūlijā plkst. 20.00, pirmoreiz uz peldošās skatuves Liepājas ezerā šosezon kāpjot harizmātiskajam un meistarīgajam ģitāristam, komponistam un aranžētājam – Mārcim Auziņam.

Mārcis Auziņš ir viens no Latvijā redzamākajiem un virtuozākajiem ģitāristiem, kurš savās koncertprogrammās izpilda oriģinālkompozīcijas, džeza klasikas pārlikumus un muzikāli brīvus, improvizatoriskus lidojumus, vienlīdz pārliecinoši un spilgti minētajos žanros atspoguļojot gan savu tehnisko meistarību, gan ģitāras plašās tembrālās un kvalitatīvās nianses.

Kā iepriekš informēts – 2020. gada jūlijā un augustā uz peldošas skatuves Liepājas ezerā labas mūzikas un vasarīgas atpūtas mīļotājiem tiks piedāvātas astoņas, stilistiski dažādas koncertprogrammas, piedaloties pašmāju popularitāti un atzinību guvušiem māksliniekiem.

Biļetes uz “Liepaja Lake Music” sezonas atklāšanu kopā ar ģitāristu Mārci Auziņu 10 – 15EUR apmērā iegādājamas bilesuserviss.lv.

“Liepaja Lake Music” norisi atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

Plašāk lasi: delfi.lv