KONKURSS VINILA PLATES VĀKA DIZAINA IZSTRĀDEI

Vai Tu esi jaunais mākslinieks, kuram ir aizrautīgas idejas, sapņi un ieceres?

Šī ir Tava iespēja izveidot savu dizainu svītas “A.S.N.S.” vinila platei, kas iznāks 2022. gada vasarā! Konkursa dalībnieki pretendē uz galveno balvu – 300 eiro, kā arī uzvarētāja izstrādātais darbs tiks izmantots plates ralizācijai un būs redzams uz gaidāmās plates vāciņa un leibla.

Dizains jāveido Jāņa Ivuškāna jaundarbam “A.S.N.S.”, kas ir svīta četrās daļās:
Apmātība;
Savāds sākums;
Nekā jau nepietrūkst;
Saprast ļaut.

Svīta ir īpašs veltījums Latvijas rietumnieciskākajai pilsētai Liepājai, kas attēlo gan džeza mūzikas ielaušanos un nostiprināšanos vietējās muzikālajās tradīcijās, gan jauna profesionālu mūziķu kolektīva – LMO (Liepaja Music Orchestra) ienākšanu mūsu valsts kultūrvidē ar savu īpašo muzikālo “seju un tēlu”. Šī mūzika simbolizē kaut kā jauna rašanos, ienākšanu jau auglīgā augsnē un kļūšanu par ko īpaši nozīmīgu un spēcīgu. “A.S.N.S.” muzikālā dramaturģija ir veidota ar pakāpenisku tehniskās grūtības attīstību, sākot no jauniešu līdz profesionāļu līmenim, katrā nākamajā svītas daļā ienākot inovatīviem muzikālajiem risinājumiem. Tas simbolizējas arī ar asnu – tā filozofisko būtību.

Konkursa pirmās kārtas darbs (skice, mākslas darbs, dizaina ideja) ir jāiesūta līdz 2021. gada 30. novembrim, sūtot to uz epastu info@liepajamusic.lv ar norādi “Vinila plates dizaina konkurss”, minot darba autoru un mākslas darba nosaukumu.

Noklausies fragmentu no svītas “A.S.N.S.” ieraksta, lai radītu sev priekšstatu par plates muzikālo saturu, un iepzīsties ar visiem konkursa nosacījumiem nolikumā.

Ikvienam konkursa pretendentam pilnīgam muzikālajam priekšstatam par svītu kopumā ir iespēja saņemt visu audio ierakstu, rakstot lūgumu uz epastu info@liepajamusic.lv.