Čau mūzikas mīļotāj!

Pirms dažiem gadiem, entuziastisku un enerģisku draugu lokā, Liepājā tika uzsākta vēl nebijusi muzikālā tradīcija, klausītājiem un īstiem labas mūzikas cienītājiem piedāvājot koncertus ezerā uz ūdens, neilgi pirms saulrieta nodēvējot šo muzikālo piedzīvojumu par “LIEPĀJA LAKE MUSIC”!

Liepāja Lake Music

Gada saulainākajā gadalaikā – vasarā, koncerti norisinās uz īpaši veidota plosta – skatuves, pašā ezera vidū, kur programmu daudzveidība pārsteigusi ne vienu vien pasākumu norises klausītāju un viesi. Projekta radošās komandas ideja un realizācija ir novērtēta gan plašo klausītāju lokā, gan saņēmusi Liepājas pilsētas Kultūras balvu.

Kā solisti koncertos piedalījušies tādi Latvijā pazīstami mākslinieki un grupas, kā – AMINATA, Vestards Šimkus, Ralfs Eilands, Mārcis Auziņš, Aija Andrejeva, Emīls Balceris, Beāte Zviedre, Rūta Dūduma – Ķirse, Evilena Protektore, Lorete Medne, Katrīna Kabiņecka, Tabita Balode, kā arī grupas “Saldās sejas”, “Keksi”, “Latvian Blues Band”, “DivDiv”, “Cits kvartāls” un citi.

Savukārt, solistu pavadošajā mūziķu sastāvā koncertu norisēs vienmēr muzicē un koncentrējas enerģiski, entuziastiski un profesionāli savas jomas pārstāvji: Jānis Ivuškāns (trompete), Māris un Kristens Kupči (ģitāra), Mārtiņš Zālīte (basģitāra), Andris Žabris (sitaminstrumenti), kā taustiņinstrumentālisti – Normunds Kalniņš un Ritvars Garoza.

Lai gan gada siltāko gadalaiku šobrīd nomainījis jau nedaudz vēsāks, radošā “Liepāja Music” komanda nesnauž un turpina ikvienam populārās un džeza mūzikas mīļotājam piedāvāt daudzveidīgu un muzikāli atraktīvu pasākumu norises!

Kā uzzināt par turpmāko?!?

Seko līdzi sociālo kontu, vai mājaslapas JAUNUMU sadaļai un tiekamies klātienē!