Jaunie mūziķi aicināti piedalīties grupu konkursā “Liepāja MAKES Music”

Jaunās grupas tiek aicinātas piedalīties sajūtām un piedzīvojumiem pilnā konkursā “Liepāja MAKES Music”, lai noskaidrotu mūzikas grupas, kuras iegūs iespēju uzstāties vasaras festivālā “Liepāja Lake Music”, kas norisināsies 7. – 9. jūlijā Liepājas ezera ūdeņos.

“Visi vēlas dzirdēt jaunas dvesmas mūzikā! Mēs meklējam jaunās grupas, kas, uzkāpjot uz skatuves, spēj parādīt savu unikālo muzikālo seju un ar to aizraut klausītājus,” saka Jānis Ivuškāns, festivāla mākslinieciskais vadītājs.

Mūziķu apvienības var pieteikt savu dalību līdz 8. jūnijam, lai pēc pirmās kārtas izvērtēšanas startētu konkursa finālā 18. jūnijā, uzstājoties Liepājas kultūras un izklaides mekā – “Juliannas Pagalmā”. Mūziķu māksliniecisko sniegumu un harizmu vērtēs īpaši izraudzīta žūrija. Tās sastāvā būs Latvijā jau labi pazīstami mūziķi un personības, kā mūzikas apskatniece Aiga Leitholde, komiķis un reperis Edgars Bāliņš, jauniešu mentore Inga Laugale, kā arī “Warner Music Baltics” pārstāve Latvijā – Inese Saulāja-Dobele. Protams, arī žūrijas sastāvā neiztikt bez pārsteigumiem.

Grupu uzstāšanos aicināti apmeklēt kā skatītāji, tā mūziķu tuvākie atbalstītāji, jo pēc konkursa rezultātu paziņošanas ikviens dalībnieks un klātesošais tiek aicināts izbaudīt vakara noslēgumu ar dīdžeju Tomu Grēviņu. Pārsteiguma balvas uzvarētājiem sarūpējuši un par konkursantu labsajūtu rūpēsies mūsu draugi “Juliet Coffee Shop”, “Miezis&Kompānija”, “Woodstock”, “Grēēks” un “885”.

Mūziķi aicināti iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikšanās anketu.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazināties ar konkursa organizatoriem, rakstot uz info@liepajamusic.lv vai zvanot 26470868 (Irita Kalēja) un 22033379 (Toms Samsons).