Viena no raksturīgākajām kvalitātēm trompetista, pedagoga un aranžētāja Jāņa Ivuškāna radošajā darbībā līdz šim bijusi lielu mērķu uzstādīšana muzikālo projektu iecerēs un atklāta nebaidīšanās uzsākt jaunas iniciatīvas “pilnīgi tukšās vietās”. Tā nu mūziķis turpina iesākto, šobrīd piesakot jaunu muzikālo sastāvu – “Liepaja Music Orchestra” jeb LMO!

“Liepaja Music Orchestra” ir kā likumsakarīga pēctecība “Melngaiļskolas Bigbendam”, kurš tika izveidots 2013. gada septembrī un līdz 2019. gada beigām to vadīja Jānis Ivuškāns. Savā pastāvēšanas laikā bigbends izcīnījis godalgotas vietas starptautiskos konkursos Vācijā, Šveicē, Beļģijā, Lietuvā, Polijā, Latvijā un spēja sevi pierādīt kā konkurētspējīgu un vērā ņemamu jauno mūziķu sastāvu profesionālās mūzikas vidē.

Liepaja Music Orchestra” ir kā likumsakarīga pēctecība Jāņa Ivuškāna iepriekšējai darbības jomai kā bigbenda vadītājam un arī šobrīd mūziķim dzīvojot vīzijā par profesionālu mūziķu sastāva vienību, tā vadību un regulāru dalību dažādu muzikālo žanru un sadarbības projektu ietvaros, tika izveidots vēl nebijis, projektu tipa sastāvs “Liepaja Music Orchestra”.

Jaunais orķestris gan idejiskā, gan tematiski nolasāmajā Liepaja Music – Liepaja Music Orchestra kopsakarībā turpmāk dosies līdzšinēji iesāktajā virzienā, klausītājiem piedāvājot vērienīgus populārās mūzikas, džeza un sadarbības projektu koncertus ar Latvijas vidē un ārzemēs dzīvojošiem māksliniekiem!

Plašāk par “Liepāja Music Orchestra” (LMO) aktivitātēm un koncertiem uzzināsi sekojot līdzi jaunumiem sociālo kontu, vai mājaslapas
KONCERTI UN PASĀKUMI un JAUNUMI sadaļās.

Tiekamies LMO koncertos klātienē!