Mūzikas vakari Pegaza pagalmā turpinās arī septembrī

Rudens sezonu Liepājas kultūrvieta “Pegaza pagalms” iesāk ar džeza un deju mūzikas vakariem, aicinot apmeklētājus atzīmēt jaunā mācību gada sākumu muzikālā gaisotnē.

Piektdien, 2. septembrī, Pegaza pagalmā uzstāsies ārzemēs dzīvojošs latviešu saksofonists Toms Rudzinskis. Viņš ir viens no vadošajiem džeza saksofonistiem un komponistiem Baltijā, kura unikālais un inovatīvais skanējums parādās kā viņa izpildījumā, tā arī radītajās kompzīcijās. Rudzinskis ieguvis neskaitāmas džeza un klasiskās mūzikas balvas, tai skaitā mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons” par debijas albumu “ABRA” un analogā vinila ierakstu “Locomotion!”. Saksofonists uzstāsies ar jaunajiem Liepājas džeza mūziķiem Kristapu Vītolu – Vītoliņu (ģitāra), Marku Jonatanu Rundu (bass) un Rūdolfu Kolertu (sitaminstrumenti). Koncertā skanēs kā atpazīstami džeza standarti, tā arī Toma Rudzinska oriģinālmūzika. Ieejas maksa pasākumā – 3 Eur. Biļetes nopērkamas pie ieejas.

Savukārt sestdienas vakarā, 3. septembrī, pie DJ pults stāsies Liepājas Teātra aktieris Gatis Maliks, kurš Pegaza pagalmā bija sastopams jau iepriekš, ar savu atraktīvo personību pārsteidzot kultūrvietas apmeklētājus aiz bāra letes un pagatavojot gardus dzērienus. Šajā nedēļas nogalē aktieris iegriezīs ballīti ar 80. un 90. gadu labākajiem hitiem, kā arī ļausies muzikālajam rasolam, papildinot skanējumu ar citām sev un publikai iemīļotām dziesmām. Ieeja pasākumā bez maksas.

Koncerta vietā Pegaza pagalmā (Kuršu iela 20) darbosies bārs, kas parūpēsies par apmeklētāju labsajūtu visa vakara garumā. Ieeja pasākuma teritorijā no pl. 19.00. Plašāka informācija par pasākumiem Liepāja Music sociālo tīklu kontos.

Toma Rudzinska kvarteta uzstāšanās Berlīnē