PLOSTA NOMA PIEDZĪVOJUMU PARKĀ “AUTRUMU FORTS”

Piešķir ikdienai vai īpašajiem dzīves notikumiem odziņu!

1
2a
3a
4a

Baudi romantisku mirkli divatā, atzīmē svētkus nelielā ģimenes un draugu lokā vai sarīko grandiozu ballīti. Liepāja MUSIC piedāvā plostu nomu Liepājas ezerā, apvienojot to ar iespēju izbaudīt aktivitātes uz salas piedzīvojumu parka “Austrumu Forts” teritorijā.

Peldošie plosti un salas teritorija Liepājas ezerā būs lielisks risinājums jūsu pasākumam – dzimšanas dienas svinībām, atzīmējot īpašu notikumu vai vienkārši sanākot kopā ar draugiem. Ieturi maltīti uz plosta un sarīko sporta spēles sauszemes teritorijā, baudi personīgo koncertu uz ūdens un baudi atpūtu salas apkārtnē vai pielāgo sniegtās iespējas savām vajadzībām.

Iespēja nomāt plostus atsevišķi vai visus kopā, ja plānojas lielāks pasākums. Mēs piedāvājam trīs plostus ar sēdvietām un vienu skatuves plostu, kurus var izmantot kopā ar labiekārtotu teritoriju piedzīvojumu parkā “Austrumu Forts”:

  • Plosti ar sēdvietām (36 m2, ietilpība ~ 20 cilvēki) – 50 EUR pirmā stunda, katra nākošā stunda 40 EUR
  • Plosts – skatuve (24 m2, ietilpība ~ 14 cilvēki) – 50 EUR pirmā stunda, katra nākošā stunda 40 EUR

Minimālais plostu īres laiks – 2 stundas.

Papildus varam nodrošināt dzīvo mūziku, skaņas/gaismas tehniku, grilu, plostu un salas vizuālo noformējumu pēc jūsu vēlmēm un iespējām

Ja esi gatavs sarīkot neaizmirstamu piedzīvojumu sev un mīļajiem vai vēlies noskaidrot papildus informāciju, droši sazinies ar mums, zvanot 26470868 vai rakstot info@liepajamusic.lv

5a

Plosta noma

Intereses gadījumā aicinām sazināties zvanot – + 371 26470868 , vai rakstot – info@liepajamusic.lv

Liepaja MUSIC NOMAS iespējām piedāvā plostu – īpašiem, neordināriem, saviesīgiem un neliela formāta svinīgiem pasākumiem! Plosts ir aprīkots ar galdu, krēsliem un grilu kā arī nav jāraizējas par nedaudz lietainiem laikapstākļiem, jo tam ir jumts! Plosta ietilpība – līdz 20 cilvēkiem.

Izmaksas:

  • Pirmā stunda 40 EUR + PVN;
  • Katra nākamā stunda 30 EUR + PVN.

Vai vari iztēloties, kā tas būtu – sarīkot pikniku uz ūdens, grila ballīti, atzīmēt izlaidumu ģimenes lokā, noturēt kāzu ceremonijas īpašo brīdi, pārsteigt savu otro pusīti vai vismīļāko mammu jubilejā, sniedzot iespēju to piedzīvot uz peldoša plosta Liepājas ezera ūdeņos?!

Pēc Jūsu izvēles pieejamas vairāku veidu īres piedāvājuma pakas*:

  • Plosta īre + uz tā esošais grils, galds, krēsli;
  • Plosta īre + uz tā esošais grils, galds, krēsli + sagatavots mielasts no Liepājas ēdināšanas uzņēmumiem;
  • Plosta īre + uz tā esošais grils, galds, krēsli + dzīvā mūzika;
  • Plosta īre + uz tā esošais grils, galds, krēsli + sagatavots mielasts no Liepājas ēdināšanas uzņēmumiem + dzīvā mūzika.
* Piedāvājuma paku izmaksas – vadoties pēc pasūtījuma apjoma.
 

Ja Tev padomā kāda iecere un uzrunā kāds no piedāvājuma veidiem droši sazinies, zvanot 26470868 vai rakstot info@liepajamusic.lv+

3x3 metri alumīnija nojumes noma

Intereses gadījumā aicinām sazināties zvanot – + 371 26470868 , vai rakstot – info@liepajamusic.lv

3×3 metri alumīnija nojume, viegli uzstādāma, aprīkota ar papildu mehānismiem, kas ļauj regulēt nojumes augstumu un uzstādīt nojumi pat uz nelīdzenas virsmas. Pateicoties vienmērīgam jumta seguma stiepumam, nojumē nesakrājas ūdens.

Kopējā platība – 9 m2, 4 gab. sānu malas, sienu augstums 187 – 202 cm, kores augstums 307 – 322 cm, mitrumizturība – ūdensnecaurlaidīgs.

Cena par vienu dienu – 40 EUR + PVN