Noslēpuma karnevāls

Vieta: Pegaza pagalms (Kuršu iela 20, Liepāja)
Datums: 10.09.2022
Ieeja no pl.19.00

Deju mūzikas vakars ar grupu “Noslēpums”, Jāni Lemeži un dīdžejiem Valdi Skareviču, Enkuru un Kedu.

Grupa “Noslēpums” ir kantrī mūzikas ansamblis no Liepājas, kas Pegaza pagalma deju placī ieskandinās līnijdejas, ieaicinot gan to lietpratējus, gan tos, kas spers tikai pirmos soļos.

Jānis Lemežis – dziedātājs, komponists, multiinstrumentālists, kurš savu mūziķa karjeru sāka kā pianists Fēliksa Ķiģeļa grupā, uzstājoties kopā ar Latvijā un pasaulē zināmiem māksliniekiem, kā Igo, Ivo Fomins, Joseph Julian (UK), Rockie Charles (ASV), Roberto Kel Torres (Kuba ) u.c. Karnevāla apmeklētājus mūziķis priecēs ar klavieru performanci, iepazīstinot ar saviem jaunākajiem veikumiem, kuros savijas pianista uzkrātā ietekme, kā arī motīvi no grupas “Noslēpums” repertuāra.

“Neviens” – Valda Skareviča atmosfēriski elektroniskās mūzikas performance

Dj Enkurs – leģendārs dīdžejs, kura vārds komentārus neprasa. Viņa uzstāšanās būs kā tilts starp divām pasaulēm, pēc grupas “Noslēpums” aicinot apmeklētājus pievienoties aizrautīgai diskotēkai.

Dj Keda (tulkojumā no igauņu valodas nozīmē Who (ang.) jeb kurš) performē dažādos stilos, bet galvenā missija ir neuztvert lietas pārāk nopietni un respondentam caur repetatīviem sitieniem, mikrotonālās hromāzes aberatīvās difūzes un distortīvās hēlija atomu erozes flagmanismu, pat caur banālās erudīcijas prizmu, kaut uz brīdi likt atstāt novārtā un būt konekcijā ar laiktelpu komunikatīva vienībā.

Pasākumā īpaši gaidīti studenti, jo, uzrādot studenta apliecību,  bārā būs īpaši pievilcīgi piedāvājumi visa vakara garumā.