Pegaza pagalmā noslēdzas pirmā muzikālo vakaru sezona

Ar aizraujošu un bagātīgu mākslinieku klāstu pasākumā “Noslēpuma karnevāls”, liepājnieki un pilsētas viesi aicināti atzīmēt šajā vasarā jaunatklātās kultūrvietas “Pegaza pagalms” pirmās sezonas noslēgumu dzīvās mūzikas un deju vakariem.

Sestdienas, 10. septembra vakarā, kultūrdzīves ieskauto vietu “Pegaza pagalms” pārņems vairāki dzīvās mūzikas izpildītāji un dīdžeji, izklaidējot publiku šī gada noslēdzošajā deju mūzikas vakarā “Noslēpuma karnevāls”. Uz skatuves pasākuma apmeklētājus sagaidīs Liepājas kantrī mūzikas grupa “Noslēpums”, kas ne vien atskaņos oriģinālmūziku ar kantri un šlāgermūzikas iezīmēm, bet arī ierādīs labākos līnijdeju soļus savām dziesmām. Multiinstrumentālists, dziedātājs un komponists Jānis Lemežis priecēs karnevāla apmeklētājus ar klaviermūzikas performanci, tajā iekļaujot savus jaunākos veikumus, kuros savijas pianista uzkrātā pieredze, dzīves laikā smeltās iedvesmas un motīvi no grupas “Noslēpums” repertuāra. Savukārt Valdis Skarevičs vakara gaitā uzstāsies ar atmosfērisku elektroniskās mūzikas performanci “Neviens”, bet Vanckars, turpinot grupas “Trihars” tradīcijas, atskaņos mūziku, kurā nepastāv noteiktu likumu, instrumentu vai efektu, rezultātā radot ritmisku vētras mākoni.

Karnevāla otro daļu papildinās dīdžeju uzstāšanās, pie skaņu pults aicinot Dj Enkurs, Keda, Orthodox un Existencial. Mākslinieki savos dīdžejsetos iekustinās Pegaza pagalma atmosfēru ar dažādu stilu mūziku, iekļaujot enerģiski uzlādējošu tehno skanējumu, aizrautīgi leģendāras diskotēkas pieredzi un pārpasaulīgas nenopietnības sajūtu, ļaujoties mirkļa izjūtām un skaņas raisošajām vibrācijām.

Koncerta vietā “Pegaza pagalmā” (Kuršu iela 20) darbosies bārs, kas parūpēsies par apmeklētāju labsajūtu visa vakara garumā. Ieeja pasākuma teritorijā no pl. 19.00. Plašāka informācija par pasākumu un biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Liepāja Music mājaslapā https://liepajamusic.lv/noslepuma-karnevals/ vai sociālo tīklu kontos.

Grupas “Noslēpums” video dziesmai “Liepāja”