PEGAZA PAGALMA viesistabas atklāšanas pasākums

Vieta: Pegaza pagalms (Kuršu iela 20, Liepāja)
Datums: 04.02.2023
Ieeja no pulksten 19:00

Jaunais 2023. gads PEGAZA PAGALMA komandai ir iesācies ar pavisam īpašiem notikumiem! Esam ļoti priecīgi paziņot, ka jau 4. februārī, Liepājā, Kuršu ielā 20, tiks atklāta jauna atpūtas un kultūras vieta – PEGAZA PAGALMA viesistaba! Šī būs brīnišķīga vieta nākotnē, kurā gan liepājnieki, gan pilsētas viesi varēs pulcēties dažādos mūzikas, mākslas, literatūras un citos notikumos!

Lai ieskandinātu mūsu viesistabas atklāšanu un draudzīgā gaisotnē to nosvinētu kopā ar jums, 4. februārī PEGAZA PAGALMA viesistabā norisināsies pirmais īpašais koncerts kopā ar Laimi Rācenāju un ģitāristu Aivaru Hermani. Otrajā daļā – Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Ainars Virga, Jānis Ivuškāns, Artūrs Hrustaļovs, Krists Saržants, Pauls Ķierpe, Mārtiņš Zālīte, Miks Akots.

❤️ Pasākuma programmā izskanēs gan instrumentālās mūzikas skaņdarbi, gan ikvienam labi pazīstamas dziesmas kopā ar solistiem!

Kā arī – katrā labā ballītē nepieciešams diskžokejs! Par īpaši nostaļģiski jautru atmosfēru pasākumā parūpēsies un skaņuplates drillēs Uldis Meļķis, kurš iegriezīs ballīti jeb rubriku “Aldis Ermanbriks”! “Aldis Ermanbriks” ir ironiska replika par kādreiz populāro Latvijas Televīzijas raidījumu “Varavīksne”, kuru no 1971. līdz 1989. gadam vadīja mūziķis, ierakstu kolekcionārs un pirmais populārās mūzikas žurnālists Latvijā — Aldis Ermanbriks (1939). Pirms darba Latvijas Televīzijā Ermanbriks bija Latvijas Radio Mūzikas redakcijas redaktors, bet kopš septiņdesmito gadu sākuma bijis daļa no leģendārās skaņuplašu fabrikas “Melodija”.

Programmā: “Melodijas” izdotais “zelta repertuārs”.

Ieeja pagalmā no plkst. 19:00. Pasākuma laikā darbosies bārs un bufete.