PEGAZA PAGALMA viesistabas atklāšanas pasākums

Jaunais 2023. gads PEGAZA PAGALMA komandai ir iesācies ar pavisam īpašiem notikumiem! Esam ļoti priecīgi paziņot, ka jau 4. februārī, Liepājā, Kuršu ielā 20, tiks atklāta jauna atpūtas un kultūras vieta – PEGAZA PAGALMA viesistaba! Šī būs brīnišķīga vieta nākotnē, kurā gan liepājnieki, gan pilsētas viesi varēs pulcēties dažādos mūzikas, mākslas, literatūras un citos notikumos!

Lai ieskandinātu mūsu viesistabas atklāšanu un draudzīgā gaisotnē to nosvinētu kopā ar jums, 4. februārī PEGAZA PAGALMA viesistabā norisināsies pirmais īpašais koncerts kopā ar Laimi Rācenāju un ģitāristu Aivaru Hermani. Otrajā daļā – Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Ainars Virga, Jānis Ivuškāns, Artūrs Hrustaļovs, Krists Saržants, Pauls Ķierpe, Mārtiņš Zālīte, Miks Akots.

❤️ Pasākuma programmā izskanēs gan instrumentālās mūzikas skaņdarbi, gan ikvienam labi pazīstamas dziesmas kopā ar solistiem!

Kā arī – katrā labā ballītē nepieciešams diskžokejs! Par īpaši nostaļģiski jautru atmosfēru pasākumā parūpēsies un skaņuplates drillēs Uldis Meļķis, kurš iegriezīs ballīti jeb rubriku “Aldis Ermanbriks”! “Aldis Ermanbriks” ir ironiska replika par kādreiz populāro Latvijas Televīzijas raidījumu “Varavīksne”, kuru no 1971. līdz 1989. gadam vadīja mūziķis, ierakstu kolekcionārs un pirmais populārās mūzikas žurnālists Latvijā — Aldis Ermanbriks (1939). Pirms darba Latvijas Televīzijā Ermanbriks bija Latvijas Radio Mūzikas redakcijas redaktors, bet kopš septiņdesmito gadu sākuma bijis daļa no leģendārās skaņuplašu fabrikas “Melodija”.

Programmā: “Melodijas” izdotais “zelta repertuārs”.

Ieeja pasākumā no pl. 19.00
Pasākuma laikā darbosies bārs.

👉 Biļetes iepriekšpārdošanā 20,00 EUR

👉 Biļetes pie ieejas 25,00 EUR

Biļetes nopērkamas šeit.

👋Uz tikšanos 4. februārī, pl. 19.00, PEGAZA PAGALMA viesistabā – Kuršu ielā 20 (ieeja caur vārtiem).

Par aktualitātēm un gaidāmiem koncertiem, mākslas, literatūras un citiem notikumiem seko līdzi mūsu PEGAZA PAGALMS Facebook lapā, kā arī mājaslapā www.liepajamusic.lv.