Liepāja Lake Music ar Samantu Tīnu un Liepaja Music Orchestra. Tā ir muzikāli romantiska vakara noskaņa, baudot labu mūziku un nesteidzīgu atpūtu pie dabas.

Īpašu savas karjeras spilgtāko dziesmu izlasi Liepāja Lake Music 2021 koncertā Samanta Tīna atskaņos kopā ar Liepaja Music Orchestra Jāņa Ivuškāna vadībā.

Pasākuma apmeklētājiem ir iespēja baudīt  koncertu ūdens transporta līdzekļos – ērtos, 16 vietīgos plostos, tradicionālās trīsvietīgās laivās un uz mūsdienīgajiem SUP dēļiem, vai iegādāties biļeti sēdvietu sektorā uz salas, ko ieskauj Liepājas ezera ūdeņi. Tāpat, pasākumu ir iespēja baudīt, izmantojot savu personīgo ūdens transporta līdzekli (laivu, SUP dēli u.c.).

Ieeja piedzīvojumu parkā “Austrumu forts” no plkst. 18:00. Pirms vakara  koncerta sākšanās un tā laikā nodrošinām iespēju atpūsties nesteidzīgā atmosfērā piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”, iegādājoties vasarīgus un atspirdzinošus kokteiļus un dzērienus, kā arī dažādu veidu uzkodas un ēdienus no atraktīvajiem Liepājas uzņēmējiem – Woodstock, Grēēks u.c.

Pasākuma apmeklētāju ērtībai piedāvājam transfēra autobusu no Liepājas centra (koncertzāles “Lielais dzintars” stāvlaukuma) plkst. 18:00 un 18:30, kā arī pēc pasākuma plkst. 23:00. Ja Jūs vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu reģistrēt izbraukšanas laiku un personu skaitu, rakstot uz epastu: info@liepajamusic.lv

Ja izlemsiet ierasties ar savu automašīnu, tad vadieties pēc koordinātēm: https://waze.com/ul/hu6ncxe8nn

Informējam, ka ir pieejams stāvlaukums automašīnām.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking “Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ieejas biļete uz salas (Samanta Tīna un Liepaja Music Orchestra)
2021. gada 14. augustā, plkst. 21:00. Ieeja uz Liepāja Lake Music pasākumu, sākot no plkst. 18:00 piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”. Pasākuma teritorijā ienest savus dzērienus un ēdienus nav atļauts.
20,00
Unlimited